گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

تحویل خودروهای وارداتی به چه صورت است؟

۲۹ مهر ۱۴۰۲ 48 اخبار خودرو   

تحویل خودروهای وارداتی به چه صورت است؟

رئیس سازمان توسعه تجارت از تحویل خودروهای وارداتی به افرادی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده اند خبر داد.

در بیست و هفتمین مراسم روز ملی صادرات، رئیس سازمان توسعه تجارت از تحویل خودروهای وارداتی به افرادی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده اند خبر داد و اعلام کرد که تحویل این خودروها این هفته نیز ادامه خواهد داشت.

مهدی ضیغمی بیان کرد در هفته ی گذشته 2000 خودرو در سامانه عرضه شد و این هفته هم 2000 خودروی دیگر عرضه خواهد شد. افرادی که در سامانه ثبت نام می کنند باید توجه کنند که خودرو انتخابی انها به صورت رزرو است و پس از ثبت سفارش امکان تحویل خودرو وجود دارد که این امر اندکی زمان بر می باشد.

در واقع پس از آنکه متقاضی در سامانه ثبت نام کرد و مبلغ علی الحساب واریز شد پیامکی مبنی بر تائید برای متقاضی ارسال می گردد که مرحله ی بعدی ارسال سفارش برای شرکت واردکننده می باشد تا روال ثبت سفارش آغاز گردد سپس پس از اعلام قطعی قیمت شرکت‌ها ظرف مدت یک ماه می‌توانند دعوتنامه را بفرستند و کل مبلغ را دریافت کنند و حداکثر پس از یک ماه از تکمیل وجه خودرو را تحویل خریدار دهند.

ضیغمی تصریح کرد: امیدواریم مطابق تعهدی که دادیم خودرو 31 هزار نفری که در سامانه ثبت نام کرده‌اند را تا دی ماه تحویل دهیم ضمن آنکه روال واردات همچنان ادامه خواهد داشت. در مورد خودروهای برقی نیز واردات آن از ماه آینده آغاز خواهد شد و اولویت با تاکسیرانی است پس از آن به صورت عمومی خریداران می‌توانند اقدام به خرید آن کنند.

طبق آمارها تاکنون نزدیک به 40 هزار عدد متقاضی درخواست داشته‌اند اما پیش‌بینی می شود 60 هزار خودرو را درخواست داشته باشیم

 

 

اخبار مرتبط :

۱۷ مهر ۱۴۰۲

اگر خودرو شما این شرایط را دارد، در معرض باطل شدن کارت سوخت است!

به زودی کارت سوخت خودروهای فاقد بیمه شخص ثالث باطل خواهد شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۲

اولین مرحله ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو از هفته آینده آغاز خواهد شد.

امکان ثبت درخواست خودرو برای متقاضیان ثبت نامی اسفندماه در هفته آینده فراهم می شود.

۱۱ مهر ۱۴۰۲

این خودرو را می توانید اقساطی بخرید!!

شرکت سایپا با صدور اطلاعیه ای، از فروش اقساطی یکی از خودروهایش خبر داد.

۰۸ مهر ۱۴۰۲

فروش خوذرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه خودرو آغاز شد.

خودرو لاماری ایما توسط شرکت آرین پارس در سامانه یکپارچه خودرو به فروش می رسد.

پورسعید خلیلی