گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

تعمیرات تخصصی جلوبندی

Service Video

تعمیرات تخصصی جلوبندی

منظور از جلوبندی خودرو، قسمت زیر خودرو می باشد که وظیفه آن ایجاد تعادل در هنگام حرکت در مسیرهای ناهموار می باشد.

 

تفاوت سیستم تعلیق خودرو و جلوبندی:

به طور کلی سیستم تعلیق خودرو به کمک فنر و چرخهای عقب گفته می شود اما منظور از جلوبندی فقط بخش جلویی خودرو که شامل فرمان و میل فرمان می باشد، است.

 

اجزاء تشکیل دهنده جلوبندی خودرو:

1. فرمان 

2. سیبک ها

3. سیستم تعلیق جلو

4. فنر و کمک فنرها در بخش جلوی خودرو

5.طبق

6. بلبرینگ و توپی چرخ ها

7. سیستم چرخ ها

8. رام

 

علائم نشان دهنده خرابی در جلوبندی خودرو

با توجه به وظیفه ی اصلی جلوبندی که ایجاد تعادل در مسیرهای ناهموار می باشد در صورتی که این بخش دچار مشکل شود، سبب عدم تعادل و کنترل در هنگام رانندگی می گردد و این مورد بسیار خطرناک بوده و می تواند سبب بروز آسیب های جبران ناپذیر شود. بنابراین در صورت بروز مشکل در این بخش باید سریعاً خودرو تعمیر گردد.

وجود لرزش در فرمان در هنگام حرکت، شنیدن صداهای غیرعادی هنگام حرکت در ناهمواری ها و مشکلاتی از این قبیل می تواند نشان دهنده ی خرابی در این قسمت ها باشد که باید توسط کارشناس متخصص بررسی گردد.

بهتر است جهت جلوگیری از مشکلات جدی در این بخش حداقل هر سه ماه یک بار خودرو توسط کارشناس و تعمیرکار با تجربه از لحاظ جلوبندی و اجزاء این قسمت بررسی گردد.

 

از جمله خدمات خاص مجموعه پورسعیدخلیلی می توان به تعمیر جلوبندی خودرو به صورت تخصصی اشاره کرد که به وسیله ی حرفه ای ترین کارشناسان و پیشرفته ترین تجهیزات و استانداردترین متدهای روز دنیا انجام می شود.

پورسعید خلیلی