گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

تعمیرات موتور و عیب یابی

Service Video

تعمیرات موتور و عیب یابی

از آنجایی که موتور خودرو از اجزاء بسیار پیچیده خودرو و قلب تپنده آن محسوب می شود، در صورت بروز مشکل در موتور، اتومبیل قادر به حرکت نخواهد بود.

تعمیرات موتور خودرو با بروز مشکلاتی همچون روغن سوزی، یاتاقان زدن، سوختن واشر سرسیلندر، ایراد کوئل، کار نکردن دینام، مشکل کاتالیزور، خام سوزی و … شروع می شود.

در نتیجه منظور از تعمیر اساسی موتور خودرو، بررسی مشکل و عیب یابی دقیق موتور خودرو شما است که مطمئناً در تعمیرات حرفه ای و تعویض قطعه مشکل دار تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

در برخی از موارد تشخیص اشتباه مشکل سبب عدم رفع مشکل و بالا رفتن هزینه ها می شود. مجموعه پورسعیدخلیلی در صورت بروز مشکل در خودرو، طی یک زمان بندی مناسب، با کیفیتی بالا و توسط کارشناسان متخصص و با تجربه نسبت به رفع و اصلاح مشکل خودرو شما اقدام می کند.

این مجموعه تعمیرات تخصصی خودرو هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی(از جمله عیب یابی موتور پیش از باز کردن آن، تنظیم موتور برای استاندارد نمودن مصرف سوخت، انطباق موتور با الزامات مربوط به معاینه فنی و ...) با تضمین رفع مشکل انجام می دهد تا رضایت خاطر مشتری جلب شود.

 

Service Image Gallery
پورسعید خلیلی