گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

صافکاری، نقاشی و پولیش بدنه

Service Video

صافکاری، نقاشی و پولیش بدنه

با رعایت قوانین و مقررات در رانندگی می توان تا حدی از بروز حادثه جلوگیری کرد و یا در صورت درگیر شدن با حادثه از صدمات جبران ناپذیر و ضررهای مالی آن کاست. بنابراین اگر در بین خودروها تصادفی رخ دهد حداکثر خسارت به بدنه آن ها وارد می شود که در این حالت خودرو نیاز به صافکاری، نقاشی و پولیش بدنه پیدا می کند .

به طور کلی، اگر ضربه ی وارده به اتومبیل به قدری شدید باشد که قطعات خودرو دچار شکستگی شوند، نیاز به تعویض خواهیم داشت اما اگر ضربه شدیدی به اجزاء فنی اتومبیل وارد نشده باشد  می توانیم از صافکاری و نقاشی استفاده کنیم.

صافکاری، نقاشی بدنه خودرو

به طور کلی دو روش برای صافکاری خودرو وجود دارد که براساس صلاح دید صافکار یکی از آنها برای تعمیر و ترمیم خودرو استفاده می شود.

1.صافکاری بدون رنگ

2.صافکاری با رنگ

همچنین باید در نظر داشت که در صورت اگر صدمه ی وارد شده به خودرو به قطعاتی مانند سقف، سپرها، گلگیرهای جلو و عقب کاپوت، سرشاسی ها، درها و...باشد تعمیر و ترمیم هرکدام به مهارت و تجربه و حتی هنر خاص خود در صافکاری و نقاشی نیاز دارد.

 

پولیش بدنه خودرو

با توجه به اینکه رنگ بدنه خودرو به مرور زمان درخشندگی خود را از دست می دهد و کدر می شود، جهت حفظ ظاهر خودرو می توان از پولیش بدنه خودرو استفاده نمود.

پولیش ماشین محلولی است که از آن برای از بین بردن خراش های کوچک و بزرگ باقی مانده بر روی بدنه اتومبیل، ماتی، رنگ پریدگی و کدری رنگ بدنه اتومبیل استفاده می شود. محلول پولیش با حذف لایه نازکی از رنگ بدنه خودرو و پخش آن در قسمت آسیب دیده باعث ترمیم آسیب های بدنه می گردد و علاوه بر آن منجر به جلابخشی رنگ آن می شود.

 

مجموعه پورسعیدخلیلی در تلاش است تا قسمت های آسیب دیده و یا فرو رفته در تصادفات و یا دیگر موارد را تعمیر و به مشتری به درستی تحویل دهد.

در همین راستا خدمت صافکاری، نقاشی و پولیش بدنه با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری انجام می شود.

Service Image Gallery
پورسعید خلیلی