گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

صفرشویی و موتورشویی تخصصی

Service Video

صفرشویی و موتورشویی تخصصی

صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو یک سرویس تخصصی است که در آن سقف و ستون خودرو، صندلی های خودرو، رودری خودرو، موکت کف و صندوق عقب با استفاده از دستگاههای مخصوص کاملاً از هرگونه آلودگی پاک شده و پس از آن خودروی شما با استفاده از دستگاه فرچه شوینده به صورت کامل شستشو داده می شود.

 

موتورشویی خودرو

از اصلی ترین دغدغه های صاحبان خودرو، شستشوی موتور خودرو است زیرا با ریسک بالایی همراه است. این شستشو اگر توسط متخصصین متبحر صورت گیرد، ممکن است تبعات جدی در پی داشته باشد زیرا تمامی اتصالات برق خودرو در ناحیه موتور قرار داده شده است و بنابراین این قسمت از حساسیت بالایی برخوردار است.

شستشوی این قسمت با شوینده های مخصوص و روش های خاص صورت می گیرد تا از صدمات احتمالی جلوگیری شود.

برای موتورشویی روشهای متعددی وجود دارد که بهترین آن ها موتورشویی نانو و موتورشویی با بخار است. در این دو روش از آب برای شستشوی موتور استفاده نمی شود.

در موتور شویی نانو از شوینده های نانو استفاده می شود که به آب نیازی ندارند و در موتورشویی با بخار از ذرات بخار آب استفاده می شود که نسبت به موتورشویی نانو ریسک بالاتری دارد.

مزایای موتورشویی

1. افزایش راندمان موتور خودرو

2. افزایش کارایی مطلوب موتور خودرو

3.جلوگیری از افزایش دمای موتور خودرو

4.جلوگیری از جوش آوردن موتور خودرو

5.جلوگیری از زنگ زدگی قطعات موتور خودرو

 

مجموعه پورسعیدخلیلی، در تلاش است تا با ارائه خدمت صفرشویی و موتورشویی به صورت تخصصی، بهترین ها را برای شما عزیزان رقم بزند.

Service Image Gallery
پورسعید خلیلی