گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

صافکاری PDR

Service Video

صافکاری PDR

در صورتی که قسمتی از بدنه اتومبیل در اثر تصادف یا هرگونه سانحه ای، دچار تورفتگی، برآمدگی و یا به طور کلی ناهمواری شود، برای برگرداندن خودرو به حالت اولیه آن نیاز به صافکاری می باشد.

صافکاری خودرو مهارتی در جهت تعمیر بدنه خودرو می باشد و هر شخصی توانایی انجام آن را به نحو احسنت ندارد زیرا مستلزم داشتن هنر و دقت بالا می باشد.

امروزه شیوه های جدیدی جهت صافکاری بدنه خودرو طراحی و اجرا شده است که یکی از این روش ها صافکاری PDR می باشد.

در صافکاری PDR برخلاف روش های قدیمی که سبب آسیب های زیادی به خودرو می شدند، از آسیب به سطح خودرو جلوگیری می کند.

 PDR مخفف عبارت Pointless dent repair و به معنای تعمیر بدون رنگ بدنه ی خودرو می باشد.

در این روش از میله های PDR با جنس فولاد با آلیاژهای متفاوت که دارای استحکام فراوانی است، استفاده می شود. این میله ها ناهمواری های زیرین اتومبیل را به خوبی برطرف کرده و مانع از موج آنها می شوند.

این میله ها در صافکاری PDR به صورت یک اهرم عمل می کنند و صافکار متخصص و با تجربه، سطح داخلی قطعه را حرارت می دهد و پس از گرم شدن توسط میله های PDR ناهمواری های قطعه را برطرف می کند.

 

کاربرد های صافکاری PDR 

همان گونه که در بالاتر ذکر شد، این روش از صافکاری در برطرف سازی فرورفتگی های کوچک، مورد استفاده قرار می گیرند که در قسمت زیر به برخی از موارد استفاده آن اشاره شده است:

  • برطرف سازی فرو رفتگی های ناشی از تگرگ یا ضربات فیزیکی کم
  • برطرف سازی فرورفتگی های ناشی از تصادفات خفیف
  • استفاده در جهت کاستن از میزان بتونه در صافکاری های با رنگ

 

 

شما عزیزان می توانید صافکاری خودرو خود را جهت اطمینان خاطر از کیفیت صافکاری و برگشت بدنه خودرو به حالت اولیه به مجموعه پورسعیدخلیلی بسپارید.

Service Image Gallery
پورسعید خلیلی