گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

معرفی مجموعه

مختصری درباره ما

مختصری درباره ما

مجموعه پورسعیدخلیلی بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. این مجموعه جهت ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است.

معرفی مجموعه

مجموعه پورسعیدخلیلی با عنایت خداوند و تکیه بر دانش فنی متخصصان مجرب و با توجه به تسلط کامل بر علم روز دنیا توانسته است توجه و رضایت مشتریان را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سایپا، گروه بهمن و مدیران خودرو جلب نماید.

گروه پورسعیدخلیلی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودرو و به عنوان نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا و مدیران خودرو در تلاش است تا با ارائه خدمات با کیفیت و پرسنل باتجربه رضایت مشتریان عزیز را کسب کند.

 

این مجموعه جهت رفاه حال مشتریان عزیز در سه شعبه نازی آباد، سعادت آباد و نیایش اقدام به فروش و خدمات پس از فروش می نماید.همچنین در اتوکلینیک پورسعیدخلیلی خدمات دیتیلینگ خودرو با بالاترین کیفیت و به روزترین تجهیزات ارائه می شود.

 

به طور قطع رسیدن به جایگاه برتر از نظر مشتری و کسب رضایت مشتری امری آسان و زودهنگام نمی باشد اما دیدگاه بلندمدت در تحقیق و بررسی و کسب تجربه این امر را میسر ساخت که اینک گروه پورسعیدخلیلی حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

چشم انداز گروه پورسعیدخلیلی


مجموعه پورسعیدخلیلی درصدد است تا با ارائه خودروهای کم مصرف، متنوع و متناسب با انواع سلایق مختلف مشتریان پاسخی ایده آل برای نیاز آنها داشته باشد

همچنین این مجموعه در تلاش است تا خدمات پس از فروش را با حرفه ای تربن کارشناسان و به روزترین تجهیزات با بالاترین کیفیت در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

پورسعید خلیلی