گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

بزرگترین نماینده رسمی گروه بهمن، سایپا، مدیران خودرو، آرین موتور، فونیکس و نماینده رسمی شرکت سامان‌نگار و طرف قرارداد بیمه آسیا می باشد. همچنین این گروه برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع مختص خودروهای وارداتی، مجهزترین مرکز تخصصی را با نام اتوکلینیک پورسعیدخلیلی راه‌اندازی نموده‌است

خدمات

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی با توجه به سابقه، تعدد نمایندگی ها و شعباتی که دارد، توانسته در طول سال های اخیر خدمات متنوعی را به سبد خود اضافه کند. تمامی این خدمات در فضایی مجهز و حرفه ای به مشتریان ارایه می شود.

با توجه به اینکه گروه پورسعید خلیلی دارای سه شعبه می باشد با انتخاب هر شعبه میتوانید خدمات ارایه شده در آن شعبات را مشاهده کنید.

صافکاری، نقاشی و پولیش بدنه

مجموعه پورسعیدخلیلی در تلاش است تا قسمت های آسیب دیده و یا فرو رفته در تصادفات و یا دیگر موارد را تعمیر و با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری به درستی تحویل دهد.

کارشناسی خرید خودرو

در مجموعه پورسعیدخلیلی، تمامی مواردی که در خرید و فروش و قیمت خودرو تاثیر دارد توسط کارشناس بررسی می گردد و پس از بررسی ومشخص شدن موارد، گزارش رسمی کارشناسی خودرو خدمتتان ارائه خواهد شد.

تعمیرات موتور و عیب یابی

این مجموعه تعمیرات تخصصی خودرو هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی(از جمله عیب یابی موتور پیش از باز کردن آن و ...) با تضمین رفع مشکل انجام می دهد تا رضایت خاطر مشتری جلب شود.

سرویس دوره ای و چکاپ کامل خودرو

مجموعه پورسعیدخلیلی، سرویس دوره ای و چکاپ خودروی شما را با مجهزترین تجهیزات، توسط کادر آموزش دیده جهت بررسی و عیب یابی تمامی قسمتهای خودرو انجام می دهد.

صافکاری PDR

صافکاری PDR مخفف عبارت Pointless dent repair و به معنای تعمیر بدون رنگ بدنه ی خودرو می باشد در این روش بدون نیاز به اعمال ضربات شدید، بدنه خودرو توسط کارشناسان توانمند ترمیم می شود.

تعمیرات تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک

زمان بندی تعمیر و نگهداری ارائه شده توسط تولید کنندگان اتومبیل همیشه شامل گیربکس نیز می شود. ضمنا در صورت مشکل در گیربکس، خودروی خود را حرکت ندهید و با خودرو بر حمل کنید

کاور و سرامیک خودرو

رنگ و زیبایی بدنه‌ی خودرو، بسیار چشم نواز بوده و حائز اهمیت است. به همین علت گروه پورسعیدخلیلی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه خدمات مربوط به کاور بدنه و سرامیک خودرو با بهترین کیفیت می باشد..

تعمیرات تخصصی جلوبندی

از جمله خدمات خاص مجموعه پورسعیدخلیلی تعمیر جلوبندی خودرو به صورت تخصصی می باشد که به وسیله ی حرفه ای ترین کارشناسان و پیشرفته ترین تجهیزات و استانداردترین متدهای روز دنیا انجام می شود.

صفرشویی و موتورشویی تخصصی

منظور از صفرشویی خودرو، فرآیند نظافت تمامی قسمت ها و جزئیات داخلی و خارجی ماشین، ترمیم، پولیش و نظافت موتور ماشین و ... می باشد و نیازمند زمان زیادی (چند ساعت و یا حتی یک روز کامل) می باشد.

پورسعید خلیلی